Sucha neutralizacja

W tej dziedzinie jesteśmy niekwestionowanym liderem na świecie i dysponujemy znakomitymi rezultatami w obszarach, w których inne firmy się poddały. W odróżnieniu od metody mokrej, metoda ta wykorzystuje specjalistyczne preparaty nie zawierające wody, która opóźnia lub blokuje kinetykę reakcji chemicznej, szczególnie w temperaturze już poniżej 15st.C.

Sucha neutralizacja daje szereg zasadniczych korzyści eksploatacyjnych i znacznie podwyższa skuteczność wiązania substancji szkodliwych i złowonnych. Preparaty nie zamarzają i pozostają cieczami nawet w temperaturze -30st.C. Nasz nowy zawansowany technologicznie preparat określany przez nas indeksem VS wiąże szybciej i więcej niepożądanych cząsteczek, które ulegają trwałej neutralizacji przy wyraźnie niższych kosztach eksploatacyjnych. Nie ma tu znaczenia czy związek jest hydrofobowy czy hydrofilowy. To kluczowa zaleta tej metody.

Metoda zalecana jest do neutralizacji gazów o niskiej i średniej temperaturze lub bardzo wilgotnych, gdzie stosowanie aerozoli wodnych jest wykluczone.